Nowy bukmacher w Polsce – BWIN

BWIN jest jednym z wiodących bukmacherów online na świecie. Został założony w 1999 roku i ma swoją siedzibę w Austrii. Firma oferuje szeroką gamę zakładów sportowych i gier kasynowych, a także opcje zakładów na żywo. BWIN jest znany z wysokiej jakości platformy zakładów, szerokiej oferty i wsparcia dla wielu języków i walut. Po zarejestrowaniu się (BWIN rejestracja) oraz przy użyciu kodu promocyjnego, użytkownikowi zapewniony jest najwyższy powitalny bonus!

Oferta zakładów dostępna w nowym serwisie będzie bardzo szeroka, szczególnie przy zakładach sportowych. Przewiduje się dostępność aż kilkudziesięciu najważniejszych dyscyplin. W ofercie bukmachera BWIN mogą znaleźć się również kursy dotyczące zdarzeń e-sportowych. Powinna pojawić się też opcja zakładów dotyczących wydarzeń społecznych oraz kulturalnych.

Jakie bonusy?

Bonusy dostępne u BWIN nie są na razie znane. Nie powinny jednak one znacząco odbiegać od tych dostępnych u innych bukmacherów. Bonusy zazwyczaj dostępne w ofercie powitalnej to np. „freebet” czyli darmowy zakład. Freebet umożliwia nam obstawienie zakładu nie z własnych pieniędzy, a z pieniędzy przyznanych nam przez bukmachera. W większości przypadków dla otrzymania tej promocji wystarczy założenie konta.

Innym bonusem powitalnym może być  „cashback”, czyli zakład bez ryzyka. W jego przypadku graczowi może zostać zwrócona całość lub część kwoty, która została przeznaczona na źle obstawiony zakład.

Często w ofercie mogą również pojawić się bonusy od wpłaty. Oznacza do otrzymanie dodatkowych środków na zakłady od bukmachera po tym, jak dokonamy pierwszej wpłaty na nasze konto.

Jak założyć konto?

Rejestracja w przypadku bukmachera BWIN nie jest jeszcze możliwa, natomiast nie powinna ona się różnić od rejestracji kont u innych bukmacherów. Rejestracja zazwyczaj przebiega dwuetapowo. Na początku zakłada się konto tymczasowe. Możliwe jest zawieranie zakładów za jego pomocą, ale mogą na nim występować ograniczenia czasowe. Aby założyć konto tymczasowe należy wprowadzić login, hasło, podać adres e-mail oraz numer telefonu. W większości przypadków wymagane jest podanie również imienia, nazwiska, adresu, a także numeru peselu.

Aby posiadać konto stałe trzeba wykonać drugi etap rejestracji, czyli zweryfikowanie konta. Warto wspomnieć, że przy koncie tymczasowym nie można wypłacić środków zarobionych środków. Aby takowej weryfikacji dokonać, należy przesłać skan dokumentu tożsamości, czyli dowodu osobistego. W przypadku obcokrajowców dokumentem tym będzie paszport. Aby na bieżąco śledzić informacje dotyczące wejścia na polski rynek nowego bukmachera BWIN, warto śledzić bieżące informacje branżowe, a szczególnie stronę meczyki.pl, która o BWIN informowała już wielokrotnie.

Dodaj komentarz

scroll to top