Reklama na billbordach

Pomimo digitalizacji i przeniesienia kampanii reklamowych do internetu, reklamy zewnętrzne na plakatach, standach, bilbordach mają się całkiem dobrze. Tyma bardziej, że ich celem jest dotarcie do osób, które zwykle nie oglądają telewizji.

Biblord zwiększa zasięgi kampanii reklamowych

Reklama na billbordach to jedna z najbardziej popularnych i skutecznych reklamowych zewnętrznych. Duży format przykuwa uwagę i siłą rzeczy kierowcy oraz przechodnie pamiętają treść reklamy. Billboardy to wielkoformatowe reklamy, które umiejscowione są w strategicznych miejscach. Przekaz reklamowy ma trafić do jak największej liczby odbiorców i tak się właśnie dzieje w przypadku billbordów.

Reklamy na bilbordach ciągle się zmieniają. Zapotrzebowanie na tego typu kampanie jest bardzo duże. Firmy używają takiej formy w przypadku kampanii marketingowych o ogólnopolskim zasięgu, ale sporo firm wykorzystuje je także lokalnie, do wypromowania swojego produktu lub usługi w najbliższej okolicy.

Bilbordy – skuteczność reklamy

Firmy przygotowujące reklamy na bilbordy dla swoich klientów szacują duży zwrot z inwestycji. Co najmniej 55% przechodniów oraz kierowców spogląda na bilbordy w trakcie codziennej drogi do pracy, do domu, na wakacje. Można rzec, że odsetek osób zwracających uwagę jest znacznie większy, jednak ważny skutek, jaki dana kampania marketingową ma do osiągnięcia. Dlaczego pamiętamy tego typu przekaz reklamowy? Powodem jest duży format. Firmy coraz częściej prześcigają się w kreatywności podczas tworzenia kolejnych wizualizacji. Niektóre z nich bawią, inne uczą, a jeszcze inne przekazują informacje w postaci atrakcyjnych promocji cenowych na dany produkt. Niektóre dyskonty inwestują w swoje własne bilbordy, na których pojawiają się okresowe promocje. Reklama na billbordach może być kampanią długoterminową lub, tak, jak w przypadku sieci sklepów spożywczych, krótkoterminową, ponieważ oferty zmieniają się, jak w kalejdoskopie i konieczna jest ich stała aktualizacja.

Gdzie szukać wykonawcy bilbordów?

Szukając firmy, która przygotuje i wykona dla nas kampanie na bilbordach, przede wszystkim musimy kierować się opiniami zadowolonych klientów. Warto sprawdzić wcześniejsze realizacje danej firmy, ponieważ one same świadczą o jakości usługi I rzetelności firmy. Z naszej strony gorąco polecamy https://www.znajdzreklame.pl. Bogate doświadczenie w realizacji kampanii dostępne w zasięgu ręki.

Dodaj komentarz

scroll to top