Najlepsze paczki świąteczne dla firm – co wybrać i gdzie je zamówić?

Paczka świąteczna od firmy dla pracowników pozwala na wyrażenie wdzięczności i dzielenie się radością z okazji świąt Bożego Narodzenia. Jak wybrać paczki bożonarodzeniowe? Gdzie je zamawiać? Poznaj odpowiedzi na te pytania!

Dlaczego warto wręczać paczki świąteczne?

Podarunki z okazji Bożego Narodzenia wręczane są nie tylko w gronie rodzinnym. Również są one chętnie wybierane jako prezent od firmy dla pracowników. Często tworzą one wtedy tak zwane paczki świąteczne, które wręczane są przed świętami, na przykład podczas spotkania firmowego.

Wręczenie paczki świątecznej ma wiele zalet – stanowi sposób na wyrażenie wdzięczności i jest formą obdarowania pracowników, dzięki czemu prezent ten wpisuje się w tradycje świąteczne. Ponadto pomaga on także w budowie pozytywnego wizerunku firmy i zwiększa satysfakcję pracowników.

Jednocześnie paczki świąteczne dla firmwcale nie pociągają za sobą wysokich kosztów, co powoduje, że wręczane są one również w mniejszych przedsiębiorstwach.

Jaką paczkę świąteczną dla pracowników wybrać?

Najczęściej w roli paczki świątecznej występują różnorodne produkty spożywcze – pyszne słodycze, kawa, herbata oraz inne artykuły, które doskonale nadają się jako udany prezent z okazji Bożego Narodzenia.

Aby taki podarunek mógł wyglądać efektownie, warto zdecydować się na zakup kosza podarunkowego. To doskonała alternatywa dla popularnych kiedyś paczek pakowanych w reklamówki albo w celofan. Kosz bożonarodzeniowy ma znacznie bardziej luksusowy, ekskluzywny wygląd, a przeze to sprawia jeszcze więcej radości.

Takich podarunków nie trzeba także komponować samodzielnie – można także zakupić je jako gotowe. Szeroka gama dostępnych opcji powoduje, że można łatwo dopasować je do pomysłu na podarunek i do posiadanego budżetu.

Najlepsze kosze prezentowe na Boże Narodzenie

W sprzedaży można znaleźć dzisiaj rozmaite gotowe kosze bożonarodzeniowe. Co wybrać? Wśród chętnie zamawianych zestawów znajdują się paczki świąteczne dla firm Nobilia. Oto przykładowe zestawy, jakie można znaleźć w ofercie firmy:

Wiaderko Niebieskie Migdały

Uroczy podarunek wpisujący się w atmosferę Bożego Narodzenia i noworocznej celebry. Można znaleźć w nim wino musujące z Hiszpanii, włoskie ciasteczka, trufle czekoladowe, a także orzeszki w karmelu, dukaty z mlecznej czekolady i ozdobny lampion świąteczny. Na uwagę zasługuje opakowanie, ponieważ wszystkie produkty umieszczone są w efektownym coolerze z metalu.

Kufer Dumbarton

Efektowny koszyk wyplatany w formie kuferka pełen wspaniałych produktów. Można znaleźć w nim whisky Ballantines 12 YO single malt wytwarzaną w Dumbarton, orzeszki nerkowca, krakersy, solone precelki, tabliczkę czekolady oraz orzechy w karmelu.

Zimowa Latarenka

To dość nietypowy zestaw, ponieważ produkty umieszczone są w latarence metalowej. W zestawie znalazły się włoskie wino, herbata, trufle francuskie, krakersy ryżowe, suszone pomidory z kaparami, włoskie karmelki. Dodatkowo wśród podarunków znalazły się żakardowa ściereczka i deska z mangowca.

Kuferek Ginger

Stylowy kuferek kaszerowany, w którym znalazły się podarunki jak herbata rozgrzewająca, imbirowe ciasteczka, czekoladki, pralinki cynamonowe, toffi czekoladowe oraz konfitura. Dodatkowo zestaw jest uzupełniony o dekoracje świąteczne.

Jeszcze więcej pomysłów na podarunki można znaleźć na stronie internetowej firmy Nobilia oraz w prowadzonym przez nią sklepie internetowym. Zamówienia na podarunki świąteczne mogą być składane w internecie. W przypadku większych zakupów warto pamiętać o wcześniejszym złożeniu zamówienia.

Dodaj komentarz

scroll to top