Polskie baterie umywalkowe sztorcowe Deante – Zobacz, najlepsze modele!

Baterie umywalkowe z pewnością zaliczane są do ważniejszych elementów łazienkowego wyposażenia. Chyba zresztą nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonalnej łazienki właśnie bez nich. Dobrze dobrane optymalnie spełniają swoją rolę, są ozdoba łazienki, a także mają wpływ na zmniejszenie zużycia wody. Według ekspertów, projektantów wnętrz, a także i klientów indywidualnych jednymi z lepszych są baterie umywalkowe sztorcowe Deante.

Baterie umywalkowe sztorcowe są idealnym wyborem przede wszystkim do łazienek, w których znajdują się umywalki nablatowe. W tym przypadku mowa o bateriach sztorcowych wysokich, chociaż w ofercie renomowanego producenta Deante znajdują się także i modele niższe. Duża popularność tych modeli wynika nie tylko z ciekawego designu, czy dobrych parametrów pracy, ale także i z tego, że baterie umywalkowe Deante, dostępne są w atrakcyjnych, niskich cenach. Szeroki wybór tych baterii znajduje się w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl.

Bateria umywalkowa wysoka Deante Temisto w kolorze czarnym

Czarne baterie na ogół kojarzone są z nowoczesnym wyposażeniem wnętrz. Okazuje się jednak, że coraz większa liczba producentów armatury wprowadza na rynek modele, które sprawdzą się także w łazienkach retro, klasycznych, loftowych. Jednym z modeli, który sprawdzi się także w nietypowych aranżacjach, jest bateria umywalkowa wysoka Deante Temisto. Model ten zachwyca swoim oryginalnym designem, a także idealnym wykończeniem każdego detalu.

Bateria umywalkowa wysoka Deante Temisto została wyposażona w ruchomy aerator, dzięki któremu istnieje możliwość pokierowania strumieniem wody.  Poza tym aerator ma realny wpływ na zmniejszenie zużycia wody i to nawet o 30 – 40%. Bateria jest produktem zaprojektowanym, niezwykle ciekawym wizualnie. Wyróżnikiem modelu są ciekawe pokrętła. W zestawie z baterią znajduje się korek click-clack. Produkt posiada ceramiczną głowicę o kącie obrotu 90°. Poza tym jest to model, który jest trwały oraz bezproblemowy podczas czyszczenia.

Chromowana bateria umywalkowa wysoka Deante Hiacynt

Pomimo sporej różnorodności kolorystycznej i wzorniczej wciąż ogromnym zainteresowaniem cieszą się baterie umywalkowe w kolorze chrom błyszczący. Tak naprawdę są to modele niezwykle uniwersalne, które sprawdzają się w wielu współczesnych łazienkowych aranżacjach. Jedną z tych, która jest chętnie wybierana nie tylko przez projektantów, ale także i fachowców czy klientów indywidualnych, jest bateria umywalkowa wysoka Deante Hiacynt.

Model ten posiada nowoczesną, minimalistyczną formę i zazwyczaj właśnie do takich aranżacji jest wybierany. Jego atutami jest nie tylko modernistyczne wzornictwo, ale także i optymalne parametry techniczne. Baterie Deante Hiacynt wyposażona jest w ceramiczną głowicę oraz perlator, dzięki któremu podczas normalnego jej użytkowania, można znacznie zmniejszyć zużycie wody.

Dodaj komentarz

scroll to top